Kullanım Şartları

Elektronik alışveriş yapma adımları :

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

-Sitemize üye olabilmek için, internet sitemizin sağ üst bölümünde bulunan 'Üye Girişi' ve 'Yeni Üyelik Kaydı' linklerini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediğiniz ürünlerin miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterimizin beğendiği ürünü seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş sepetinizde, ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

4. Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme, ürün teslimi esnasında (kapıda) kredi kartı ya da nakit ödeme ve havale ile ödeme. Seçtiğiniz ödeme şeklinin ardından detay ekranını göreceksiniz. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayıp siparişinizi tamamlayabiliriniz.

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketi tarafından müşterimize ya da müşterimizin seçtiği bir alıcıya kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.